fbpx

The Tree of Life - opis gry

Epicka historia powstania świata, w której każdy decyduje o tempie nadchodzących zmian.

The Tree of Life to gra symulacyjna o osiąganiu celów, współpracy, różnorodności i ciągłej zmianie. Gra została zaprojektowana z myślą o rozwoju i integracji dużych grup pracowników i zakłada jednoczesną rozgrywkę dla od 120 do 1 000 osób. Podczas wydarzenia wszyscy gracze (niezależnie od liczebności grupy) mogą wchodzić ze sobą w interakcje, nawiązywać relacje i uczyć się w jaki sposób osiągać konkretne cele w warunkach ciągłej zmiany. The Tree of Life zapewnia niezwykle dynamiczne doświadczenie i sprawia, że w trakcie gry dochodzi do tysięcy interakcji między uczestnikami.

Fabuła gry opowiada historię ewolucji.  Każdy gracz rozpoczyna jako prosty, jednokomórkowy organizm, który w toku gry będzie się wielokrotnie zmieniał i rozwijał. Gracze muszą nie tylko wiedzieć jaki przyjąć kierunek rozwoju, ale również muszą zdobyć niezbędne zasoby, które umożliwią im przetrwanie. Na szczęście uczestnicy nie są pozostawieni sami sobie. Każdy organizm działa w ramach ekosystemu – to zespół kilkunastu graczy, którzy wspólnie planują i współpracują, aby zapewnić sobie jak najlepszy wynik. Uczestnicy opracowują strategię, dzielą się obowiązkami i realizują zadania. W trakcie gry czeka na nich wiele wyzwań i niespodziewanych zwrotów akcji.
Gra zapewnia wysoki poziom energii, a jednocześnie niesie ze sobą ważne przesłanie dla pracowników i organizacji działających na dynamicznym rynku XXI wieku.

Od czasu swojego powstania w roku 2015 gra została już rozegrana przez tysiące uczestników z różnych organizacji, działających w rozmaitych branżach (np. finanse, konsulting, nowe technologie, prawo, przemysł, media).

The Tree of Life - Szczegóły

Czas trwania: 3 – 4 godziny
Liczba graczy: 120 do nawet 1000!
Warunki logistyczne: dodatkowe oświetlenie, nagłośnienie, rzutniki i ekrany, sala minimum 2,5m2 / osobę

Korzyści dla organizacji

 • Zbudowanie pozytywnej i dynamicznej atmosfery
 • Uświadomienie korzyści jakie niosą za sobą zmiany
 • Zaangażowanie wokół planowanych zmian
 • Wskazanie na wartość współpracy w różnorodnym zespole
 • Integracja pracowników

Opinie o grze

Obejrzyj wywiad z Marcinem Pilarskim (Managing Director Payback Polska) i dowiedz się, jak postrzega wydarzenia firmowe i dlaczego wierzy w gry szkoleniowe.

Co mówią gracze?

Prawdziwa integracja i pełna współpraca
Świetna alternatywa dla outdooru!
Bardzo dynamiczne doświadczenie. Niespotykane do tej pory zaangażowanie.

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]


  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA